İŞTİRAKLERİMİZ

Göksun Turizm

Ankara'da kurulmuş olan GÖKSUN TURİZM SEYAHAT ACENTASI; Turizm T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan A Grubu Seyahat Acentesi belgeli olarak faaliyet göstermektedir. Acentemiz aynı zamanda TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesidir. Tatil Organizasyonları, Seyahat Organizasyonları, Adrenalin Turizmi, Kültür turları faaliyetleri yürütmektedir.

THK Uçuş Akademisi

Türkiye'de sivil havacılığın geliştirilmesi ve gençlerin havacılığa kazandırılması ile ilgili 86 yıldan bu yana faaliyetlerini sürdüren Türk Hava Kurumu, geleceğin pilotlarını Ankara, İstanbul ve İzmir'de hali hazırda faaliyet gösteren THK Uçuş Eğitim okullarında yetiştiriyor.


www.tuathk.com

THK Sigorta

THK Sigorta Aracılık Hizmetleri, sizlerin çalışarak var ettiği değerleri korumak için hizmet eden ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine kayıtlı Tüzel Kişi Sigorta Acenteleri Levhasına T11622-Z511 numara ile kayıtlı sigorta acentesidir. THK Sigorta Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi, Allianz Sigorta A.Ş. ve Güneş Sigorta A.Ş.'nin TAM YETKİLİ acentesidir.

www.thksigorta.com

THK Uçak İmalat

Türkiye'nin ilk Sivil Spor ve Eğitim Uçağı Şirketi olan THK Uçak İmalat Sanayi A.Ş. çeşitli hava platformlarının spor uçak, insansız hava aracı, eğitim uçağı, elektrik motorlu uçakların, tasarım üretim ve montajı, sertifikasyonu ile satış – pazarlama alanlarında faaliyet göstermektedir.

www.thk-ucak.com

THK Teknik

Sivil Havacılık Sektöründe sahip olduğu üst seviyeli teknik alt yapı ve uçak avionik - mekanik sistem bakım kabiliyetleriyle uçak bakım, arıza giderme, modernizasyon, teknik yayın, kalite faaliyetleri, lojistik ve ikmal desteği ile kendi personelinin ve bağımsız havacılık kuruluşlarının personelinin eğitim ve lisanslandırma faaliyetlerini yürüten bir havacılık bakım kuruluşudur.

www.thkteknik.com

ASAL Havacılık

Asal Havacılık ve Teknoloji Merkezi Isparta Süleyman Demirel Havalimanında iki hangar olarak inşa edilmiş olup uçak bakım ve boyama hizmetleri vermektedir. Geniş ve dar gövdeli uçakların bakımından uçak boyamasına kadar farklı alternatiflerdeki servisleri en iyi kalitede, hatasız ve tam zamanında vermektedir.

www.asaltechnic.com